Djelatnici udruge

Jelena Franciskovic

Jelena Frančišković

Magistra psihologije, Neurofeedback praktičar, Tomatis praktičar, Psihološka podrška

Samuela Sambunjak

Magistra psihologije, Neurofeedback praktičar, Psihološka podrška

RADNO VRIJEME
PON – SRI 11-19 h
UTO – ČET – PET 7 – 15 h

Majda Joha

Magistra psihologije, Neurofeedback praktičar, Tomatis praktičar, Psihološka podrška

RADNO VRIJEME
PON – SRI – PET 7 -15 h
UTO – ČET 11-19 h

Jasna Mladezic

Jasna Mladežić

Prvostupnica fizioterapije, Senzorna integracija

Tamara Ugljesic

Tamara Uglješić

Prvostupnica fizioterapije, Marte Meo praktičar, senzorna integracija

RADNO VRIJEME
PON – SRI 11 – 19 h
UTO – ČET – PET 7 – 15 h

Vedrana Spasojevic

Vedrana Spasojević

Prvostupnica fizioterapije, Senzorna integracija RADNO VRIJEME  PON – SRI – PET 7 – 15 h i  UTO – ČET 11 – 19 h

Dajana Marjanović

Magistra psihologije, Vježbe svakodnevnih vještina

RADNO VRIJEME
PON – SRI – PET 7 – 15 h
UTO – ČET 11-19 h

Marina Popić

Prvostupnica radne terapije, Vježbe svakodnevnih vještina

RADNO VRIJEME
PON – SRI 11 – 19 h
UTO – ČET – PET 7-15 h

tanja

Tanja Vujadinović

Prvostupnica fizioterapije, asistent, Kineziterapija i sportsko rekreacijske aktivnosti

 

RADNO VRIJEME
PON – SRI – PET 7 -15 h
UTO – ČET 11-19 h

Ana

Ana Branković

Magistra logopedije, Logopedska terapija

RADNO VRIJEME
PON – SRI 11-19 h
UTO – ČET – PET 7 – 15 h

Ivana Danilović

Magistra psihologije, Psihološka podrška

RADNO VRIJEME
PON – SRI 11 – 19 h
UTO – ČET – PET 7 – 15 h

Projekt: Igraonica - Grad Vukovar

Andreja Mandic

Andreja Mandić

Voditelj igraonice , Brain gym

RADNO VRIJEME
PON – PET 8-12 h

Projekt: Soundsory - Ministarstvo znanosti i obrazovanja

Tijana

Tijana Mazur

Voditelj i izvoditelj projekta

Projekt: Institucionalna podrška - Nacionalna zaklada za razvoj civilnog društva

Viktorija Matin

Voditelj administrativnog i financijskog poslovanja

RADNO VRIJEME
PON – PET 8 – 12 h

Tijana

Tijana Mazur

Asistent na administrativnim poslovima

RADNO VRIJEME
PON – PET 8 – 14 h

Projekt: Rastimo, igrajmo se i učimo zajedno! – program poludnevnog boravka za djecu Vukovara

Zoran Narančić

Pedagog
 

Maja Milidrag

Magistra psihologije

Olja Redl

Prvostupnik fizioterapije
 
Andreja Mandic

Andreja Mandić

Njegovatelj

Tina Stojanović

Vježbe svakodnevnih vještina
 

Projekt: "Što sve sportom mogu ja!"

Mihaela Tkalec

Mihaela Tkalec

Voditelj projekta

Hrvoje Vidović

Prvostupnik kineziologije, voditelj sportskih aktivnosti

RADNO VRIJEME
PON – SRI – PET 13 -19 h
UTO – ČET 8-14 h

Karlo Kraljevic

Karlo Kraljević

Prvostupnik kineziologije, voditelj sportskih aktivnosti

RADNO VRIJEME
PON – SRI – PET 13 -19 h
UTO – ČET 8-14 h

Laseroterapija: integriranje primitivnih refleksa laserom

Olja Redl

Olja Redl

Prvostupnica fizioterapije